Будівництво насосних станцій

  • HBU
  • Вікі
  • Будівництво насосних станцій

Насосні станції зводяться для як для забезпечення водопостачання, так і для відведення каналізаційних стоків. Компанія ТОВ «ГідроБуд Україна» надає повний комплекс послуг з будівництва цього типу гідроспоруд, починаючи з підготовки документації та розробки проекту, закінчуючи запуском об’єкту.

Насосні станції необхідні не тільки для перекачування рідини, а й для відкачування води, яка з’явилася, наприклад, внаслідок аварійної ситуації або повені. Крім того, особливої уваги заслуговують гідроспоруди, що використовуються для подачі води на різні “великі” об’єкти (виробничі будівлі, окремі райони тощо).

Особливості будівництва насосних станцій

До початку будівельних робіт проводиться ряд підготовчих заходів, які дозволяють проводити одночасно зведення об’єкту, монтаж, установку насосів та компресорів, наладку техоборудования.

Зокрема, проводяться геологічні та гідрологічні вишукування на території установки об’єкту, проектуються мережі, а також комунікації та водозабірні вузли. При зведенні будівлі насосної станції враховуються вимоги до установки в ньому основного та додаткового обладнання, трубопроводів та інших “комплектуючих”.

Під час проектування об’єкта обов’язково визначається режими роботи обладнання, адже тільки так можна правильно підібрати насоси і трубопроводи. Зазвичай проект розробляється на базі техзавдання, що включає такі дані як призначення об’єкта, його місцезнаходження, обсяги споживання води і регулювання її подачі, розташування джерел водозабору й енергопостачання та ін.

Варто відзначити, що грамотні розрахунки — запорука скорочення витрат на будівельно-монтажні роботи та подальшу експлуатацію гідротехнічної споруди.

Вибір обладнання визначається в індивідуальному порядку з урахуванням призначення об’єкта, характеристик обраної місцевості, рівня подачі і тиску води. Наприклад, в деяких випадках доцільно використовувати фільтруючі елементи, в інших — ні. Фахівці компанії ТОВ «ГідроБуд Україна», що займаються будівництвом гідротехнічних споруд довгі роки, підберуть оптимальні рішення, виходячи з індивідуальних побажань замовника і особливостей проекту.

Вернуться назад