Реконструкція та капітальний ремонт діючих причалів

  • HBU
  • Вікі
  • Реконструкція та капітальний ремонт діючих причалів

Зміна сезонів, рівня води, підвищена вологість та інші фактори призводять до поступового руйнування причальних споруд, через що виникає необхідність проведення капітального ремонту або реконструкції об’єкту.

Перед проведенням ремонту обов’язково оцінюється стан конструкції, а також складається проектна документація, яка визначає обсяг і порядок майбутніх робіт. Крім того, в ході реконструкції та інших заходів, націлених на приведення причалу до ладу, також може знадобитися укріплення берегу, облаштування прибережної території — все це обговорюється на етапі розробки проекту.

Компанія ТОВ «ГідроБуд Україна» виконує реконструкцію та капітальний ремонт причальних споруд будь-якої складності. Наші фахівці зроблять всі необхідні розрахунки, щоб запропонувати вам найбільш ефективне рішення.

Терміни та вартість робіт безпосередньо залежить від ступеня руйнування та пошкодження діючого причалу. Експертна оцінка, грамотно складена документація, деталізований план майбутніх заходів, команда професіоналів — все це допоможе завершити проект точно в термін, обумовлений з замовником.

Вернуться назад