ГідроБуд Україна стала членом Американської торговельної палати

  • HBU
  • Новини
  • ГідроБуд Україна стала членом Американської торговельної палати

ТОВ «ГідроБуд Україна» стала повноправним членом Американської Торговельної Палати в Україні (The American Chamber of Commerce in Ukraine, ACC).

«Ми раді, що долучилися до найактивнішої та найвпливовішої бізнес-асоціації в Україні. – прокоментував вступ до АСС директор компанії «ГідроБуд Україна» Ігор Толстих. – Увійшовши до складу ACC, наша компанія поряд з найбільшими міжнародними компаніями зможе користуватися всіма привілеями, які Палата надає своїм членам, а саме: ведення продуктивного діалогу між бізнесом і урядом; колективний захист інтересів бізнесу, в тому числі, і на міжнародному рівні; участь в різних публічних заходах, встановлення нових ділових контактів».

Завдяки постійним заходам та ініціативам АCC її члени мають чисельні переваги для розвитку бізнесу в Україні, оскільки завжди володіють останніми новинами щодо законодавчих актів, податкових змін, нововведень, державних ініціатив тощо.

Довідка: Американська торгова палата в Україні (ACC – The American Chamber of Commerce in Ukraine) – одна з найактивніших та найефективніших неурядових неприбуткових бізнес-організацій, що присутні в Україні. Головними завданнями Палати є захист прав та інтересів міжнародних інвесторів в Україні та сприяння залученню нових інвесторів на вітчизняний ринок.

Вернуться назад